درباره اپال پلیمر

شرکت اپال پلیمر تولید کننده و تامین کننده پیشرو کیسه های پلی پروپیلن (PP) با کیفیت بالا برای صنایع مختلف است.این شرکت در سال 1388 تاسیس شد.

کارخانه اپال پلیمر مجهز به ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته است که ما را قادر می سازد طیف وسیعی از کیسه های پلی پروپیلن را تولید کنیم که بالاترین استانداردهای کیفیت را دارند. ما در تولید کیسه های سفارشی با توجه به نیازهای خاص مشتریان خود تخصص داریم و طیف گسترده ای از اندازه ها، شکل ها و رنگ ها را ارائه می دهیم.

در کارخانه اپال پلیمر ما متعهد به استفاده از بهترین مواد خام در فرآیند تولید خود هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که کیسه های ما قوی، بادوام و مناسب برای کاربردهای مختلف هستند. ما همچنین متعهد به حفظ استانداردهای بالای بهداشت و ایمنی در فرآیند تولید خود هستیم و اطمینان حاصل می کنیم که کیسه های ما تمیز و ایمن برای استفاده در صنایع غذایی و دارویی هستند.

OPAL POLYMER COMPANY

شرکت اپال پلیمر

تیم کارشناسان ماهر و با تجربه شرکت اپال پلیمر متعهد به ارائه خدمات استثنایی به مشتریان هستند .ما نیازهای مشتری را درک می کنیم و راه حل هایی ارائه می دهیم که به طور خاص برای رفع این نیازها طراحی شده است . ما افتخار می کنیم و اطمینان می دهیم که مشتریان ما سفارشات خود را به سرعت و به موقع دریافت می کنند.

ما متعهد به ارائه بهترین محصولات و خدمات ممکن به مشتریان خود هستیم و اعتقاد ما به برتری و کیفیت به ما کمک کرده است تا به عنوان منبع قابل اعتماد کیسه های پلی پروپیلن شهرت خوبی داشته باشیم.ما درک می کنیم که هر مشتری نیازهای بسته بندی منحصر به فردی دارد و برای ارائه راه حل های سفارشی با آنها همکاری نزدیک داریم. چه به ابعاد کیسه ، طرح های چاپ یا ویژگی های خاص نیاز داشته باشید ، تیم ما متعهد به ارائه راه حل های بسته بندی متناسب با نیازهای برند و محصول شما است.

ما مشتاقیم با شما همکاری کنیم و انواع کیسه گونی های ساده،لمینت و انواع کیسه کامپوزیت را با کیفیت و متناسب با نیازهای شما را به شما پیشنهاد دهیم که نیاز های خاص شما را برطرف کند. 

اپال پلیمر فقط تامین کننده کیسه های پلی پروپیلن نیست . ما در موفقیت بسته بندی شما شریک هستیم . با تعهد ما به کیفیت ، نوآوری و رضایت مشتری ، ما به یک نام قابل اعتماد در صنعت تبدیل شده ایم.

محصولات شرکت اوپال پلیمر

1. انواع رول گونی

رول های گونی پلاستیکی ساده و رول گونی لمینت در کارخانه تولید رول گونی اپال پلیمر در عرض ها و رنگ های مختلف با دستگاه تولید رول گونی (گرد بافت) تولید و عرضه میشوند.

2. انواع کیسه گونی پلاستیکی ساده و لمینت

کیسه گونی پلاستیکی ساده و کیسه گونی پلاستیکی لمینت (گونی لمینت ضد آب) در کارخانه اپال پلیمر در خط تولید کیسه گونی به صورت رول و با دستگاه های گرد بافت و لمین با بالاترین کیفیت تولید میشوند.

3.پاکت کامپوزیت روکش کاغذ

پاکت های کامپوزیت روکش کاغذ در کارخانه اوپال پلیمر که تولید کننده انواع کیسه های کامپوزیت است ، به صورت رول و با دستگاه های گرد بافت و لمین تولید میشوند و همچنین با دستگاه چاپ 8 رنگ ، چاپ مورد نظر مشتری بر روی پاکت های کامپوزیت روکش کاغذ انجام میشود.

4.پاکت کامپوزیت روکش bopp

کیسه BOPP از 3 لایه تشکیل شده است که لایه داخلی آن از جنس پلی پروپیلن (PP) و لایه وسط آن مخلوطی از جنس پلی پروپیلن و پلی اتیلن (لمینت) و لایه بیرونی از جنس فیلم (BOPP) میباشد و در اندازه های مختلف بنا بر درخواست مشتری در شرکت اپال پلیمر تولید میشود.

5. کیسه جامبوبگ (big bag)

کیسه جامبوبگ (گونی جامبوبگ) که به عنوان کیسه بیگ بگ یا گونی بیگ بگ  نیز شناخته می شود ، در شرکت اپال پلیمر با بهترین کیفیت به فروش میرسد.

6. کیسه ADSTAR

کیسه ADSTAR (کیسه سیمان) در کارخانه اپال پلیمر که تولید کننده کیسه های  ADSTAR (تولید کننده کیسه سیمان) است ، به صورت رول و با دستگاه های گرد بافت و ADSTAR تولید میشوند

خدمات شرکت

دستگاه چاپ فلکسو اپال پلیمر

1. چاپ

به طور خلاصه، چاپ روی کیسه های پلی پروپیلن (PP) روشی مفید برای شخصی سازی بسته بندی و تبلیغ برند شرکت ها است. اوپال پلیمر چاپ مورد نظر مشتری را با بهترین و زیباترین طراحی تا 8 رنگ بر روی کیسه های پلی پروپیلن انجام میدهد.

شرکت اوپال پلیمر از بروزترین فرایند چاپ اثر هنری مورد نظر مشتری روی کیسه های پلی پروپیلن استفاده می کند و طرح مورد نظر با دقت و وضوح چاپ میشود و برای مدت طولانی زنده و چشم نواز باقی می ماند.

 

2. طراحی و ساخت کلیشه

طراحی اثر هنری مورد نظر مشتری بر روی کلیشه فرایند پیچیده ای است که در شرکت اوپال پلیمر انجام میشود.

کلیشه (شابلون) مورد استفاده در چاپ روی کیسه گونی پلی پروپیلن با استفاده از لیزر برای حک کردن الگو یا قطعه هنری مورد نظر بر روی یک ورقه لاستیکی ایجاد می شوند.

3. برش و دوخت

فرایند برش و دوخت کیسه های پلی پروپیلن (PP) به صورت تمام اتوماتیک در شرکت اوپال پلیمر با بهترین کیفیت انجام میشود.

تماس