خدمات شرکت اُپال پلیمر

(جوهر زندگی خدمت است)

Fred Rogers

خدمات شرکت اپال پلیمر:
1. چاپ :

دستگاه چاپ فلکسو اپال پلیمر
دستگاه چاپ فلکسو شرکت اپال پلیمر

دو روش برای چاپ کیسه های پلی پروپیلن وجود دارد:

چاپ روی کیسه ها مزایای مختلفی برای کسب و کارها دارد:

  1. برندسازی : چاپ روی کیسه های پلی پروپیلن (PP) به شرکت ها فرصتی عالی برای ارائه برند خود و تبلیغ کالاهای خود می دهد.
  2. سفارشی سازی : چاپ به شرکت ها این امکان را می دهد که بسته بندی خود را متناسب با نیازها و مشخصات منحصر به فرد خود تنظیم کنند.
  3. پایداری : کیسه های پلی پروپیلن ذاتاً با دوام هستند، اما چاپ می تواند محافظت و دوام بیشتری را به ارمغان بیاورد.
  4. تطبیق پذیری : چاپ شخصی سازی را برای اقلام مختلف امکان پذیر می کند و کیسه گونی های پلی پروپیلن PP را می توان برای انواع محصولات استفاده کرد.

بنابراین به طور خلاصه، چاپ روی کیسه های پلی پروپیلن تک لایه،2 لایه (لمینت) و کیسه کامپوزیت روشی مفید برای شرکت ها برای شخصی سازی بسته بندی و تبلیغ برند خود است. مراحل این روش ایجاد طرح هنری مورد نظر مشتری، ساخت کلیشه برای چاپ، چاپ روی کیسه، خشک کردن و تکمیل آن است. دو روش اصلی چاپ مورد استفاده در این کیسه ها عبارتند از چاپ گراور و چاپ فلکسوگرافی. چاپ روی کیسه پلی پروپیلن دارای مزایای بسیاری مانند برندسازی، شخصی سازی، دوام و سازگاری است.

2.طراحی کلیشه چاپ

طراحی اثر هنری مورد نظر مشتری بر روی کلیشه فرایند پیچیده ای است که در شرکت اپال پلیمر انجام میشود.

کلیشه (شابلون) مورد استفاده در چاپ روی کیسه گونی پلی پروپیلن با استفاده از لیزر برای حک کردن الگو یا قطعه هنری مورد نظر بر روی یک ورقه لاستیکی ایجاد می شوند.

کلیشه ها چاپ های بسیار خوبی بر روی کیسه ها ایجاد می کنند.

3.برش و دوخت

فرایند برش و دوخت کیسه های پلی پروپیلن (PP) به صورت تمام اتوماتیک در شرکت اپال پلیمر با بهترین کیفیت انجام میشود.

فرآیند برش با استفاده از دستگاه برش برای برش پارچه پلی پروپیلن به اندازه و شکل مورد نیاز مشتری برای کیسه است. پارچه پلی پروپیلن با استفاده از تیغه تیز برش می خورد. فرآیند برش باید دقیق باشد تا اطمینان حاصل شود که کیسه ها دارای اندازه و شکل صحیح ، با لبه های تمیز و صاف هستند.

پارچه پلی پروپیلن بافته شده پس از برش آماده دوخت است. تَه کیسه ها با چرخ دوخته می شوند تا چارچوب کیسه تشکیل شود . برای اطمینان از دوخت صحیح کیسه ها، با طول دوخت و کشش ثابت، به کارگران ماهر در طول فرآیند دوخت نیاز است.

در پایان ، کیسه ها از نظر کیفیت بررسی می شوند تا از رعایت استانداردهای لازم اطمینان حاصل شود. قبل از بسته بندی و ارسال ، کیسه ها از نظر اندازه ، شکل و دوخت در شرکت اپال پلیمر بررسی می شوند و هر گونه نقص برطرف شده و سپس ارسال می شوند.

تماس